• Сб. Июн 3rd, 2023

Відеоробота на пісню ЛЕВИ  від співачки YATSUTA

Автор:Admin

Май 4, 2022

Ця відеоробота на пісню ЛЕВИ  – про спектр емоцій, які проживають люди зараз в непростий для кожного українця час. Кліп, в якому немає місця грі. Лише справжні, щирі почуття – ділиться роздумами Яна. 

Головними героями відеороботи на нову пісню стали кадри з захисниками України. А також у відео знімається і сама співачка. Частину відео було знято у мальовничих Карпатах. Ба більше, сам кліп було знято на мобільний телефон. Без професійних камер, світла, та режисера. YATSUTA стала режисеркою свого кліпу, а оператором її помічниця Валерія. 

YATSUTA: Виникла ідея зняти себе у Карпатах одразу – каже співачка. 

Адже, Яна  з початку війни  знаходиться на Західній Україні. Та допомагає у волонтерському штабі.  

«У цій роботі мені хотілося показати кожну емоцію: любов, біль, розчарування, ненависть такою, як вона є, аби кожен, хто перегляне кліп – прожив її разом зі мною. Я знаю, що всі ці емоції переживає кожна мати, дружина, донька. Чиї чоловіки зараз захищають нашу державу від ворога. Здається, в мене вийшло», -ділиться емоціями співачка.

YATSUTA: Нам було важливо знімати у двох. Без досвідченої команди. У нас все вийшло. Відео вийшло дуже чутливим, яким я дуже пишаюсь.

Режисером монтажу  став Владислав Онацький.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *