• Чт. Мар 30th, 2023

Відомий французький режисер Мішель Азанавічус прибув до Києва

Автор:Admin

Фев 8, 2023
Відомий французький режисер Мішель Азанавічус прибув до Києва

У Київ прибув французький режисер, сценарист, актор, володар Оскара Мішель Азанавічус. Про це повідомили у Telegram-каналі української платформи United24.
Супроводжувала режисера українська піарниця та громадська діячка, яка ініціювала запуск фандрейзингової платформи UNITED24, Ярослава Гресь.
“Режисер фільму “Артист”, володар премії “Оскар” прибув до Києва”, – ідеться в коментарі до фото, на якому режисера зняли на залізничному вокзалі.


Очевидно, що Азанавічус стане новим амбасадором платформи UNITED24.
Зазначимо, що ще у січні 2023 року Мішель Азанавічус перерахував Україні 125 тисяч євро на відновлення Ізюмської міської лікарні, яка була зруйнована внаслідок російської агресії.
Мішель Азанавічус — французький кінорежисер, кіносценарист, актор та монтажер. Він відомий своїми стрічками “Артист”, за який отримав “Оскар”, а також премію за найкращу режисерську роботу, “Агент 117: Каїр — шпигунське гніздо”, “Агент 117: Місія в Ріо” тощо.
У квітні назву його фільму “Z (Comme Z)”, який мав відкривати Каннський кінофестиваль, замінили, оскільки “Z” наразі асоціюється із російськими військами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *