• Сб. Апр 1st, 2023

Віталій Козловський присвятив пісню героям Азовсталі (Прем’єра кліпа)

Автор:Admin

Окт 23, 2022
Віталій Козловський присвятив пісню героям Азовсталі

Віталій Козловський представляє пісню «Вільні». Це своєрідний маніфест свободи і незламності українців.

Автор Ігор Лузанов написав її після того, як ворожа ракета зруйнувала його дім в Харкові. Під обстрілами та емоціями від пережитого і народились рядки композиції.

Співавтори пісні – Костянтин Гарбузюк та Артур Прокопчук.

Віталій Козловський: “Мене  вразила історія «Пташки» – Катерини Поліщук. Цю пісню я співаю з думками про неї та про героїчних людей, які стоять за нас усіх.

Катерині 21, вона парамедик, добровольцем поїхала до Маріуполя рятувати людей. З побратимами пройшла пекло Азовсталі, полон. По них били бомбами, а вони працювали і співали. Не зламались навіть там, де ламалася сталь. 

І завдяки таким людям Україна не зламається ніколи. Будемо з піснею йти до Перемоги, бо ми вільні і наша віра незламна».

Зараз Віталій Козловський знаходиться в Києві та дав вже понад 90 концертів для ЗСУ, медиків, переселенців та рятувальників.

Віталій Козловський: «Зараз це спільна мета усіх – боротись за те, щоб кожний воїн, який зараз в полоні, повернувся додому.

За декілька днів до виходу пісні я дізнався, що 108 полонених жінок повернулись до України. Серед них – Вікторія, яка була на Азовсталі з маленькою донькою Алісою. Окупанти розлучили їх навесні, дитину відправили в Запоріжжя, а маму – в полон. Тепер вона нарешті поряд з донькою. Кожній з цих надзвичайних жінок так хочеться подякувати та обійняти. Все, що я роблю – я присвячую саме їм».

Кліп знімали в Києві, основні локації – монументальні місця столиці, яка вистояла навалу ворога і непохитно стоятиме далі. 

Жіночу роль зіграла Аделіна Снігир. 

Режисер відео – Володимир Колос.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *