• Вс. Май 28th, 2023

YATSUTA презентує пісню українським воїнам “Леви”

Автор:Admin

Апр 30, 2022
YATSUTA презентує пісню українським воїнам "Леви"

YATSUTA: Ця пісня моя подяка нашим захисникам. Пишаюся кожним, хто захищає рідну неньку. Завдяки вашій мужності та сміливості – Україна стала героєм для всього світу. Ви мужньо продовжуєте боротися за мирне небо над головою й за майбутнє наших дітей.  Ви ЛЕВИ, які повернете Україні – МИР. Дякуючи вам, ми не втрачаємо надію.

— Автором ліричної пісні став талановитий автор та композитор Дмитро Сисоєв. Новий сингл автор присвятив усім захисникам, що роблять спільний вклад за світле майбутнє усіх українців. Дмитро є автором пісень для багатьох виконавців українського шоу-бізнесу, серед яких Оля Полякова, IVAN NAVI, Ганна Трінчер, гурт АГОНЬ, OLEYNIK.

 З перших днів війни в України артистка активно допомагає армії фінансово, займається волонтерською та просвітницькою діяльністю на Західній Україні. 

YATSUTA:  Моя зброя  – музика, слово та вчинки. Ми не маємо забувати, що під час війни СЛОВО  – має велику силу в інформаційному просторі.  Воно здатне змінювати світ та зцілювати душі. Війна змінила кожного з нас, але українці завжди доброзичливі та миролюбиві такими й залишаться. Наша єдність непереможна! Ми всі разом відбудуємо нашу державу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *