• Чт. Мар 30th, 2023

За Перемогу! Радіо П’ятниця повертається в ефір

Автор:Admin

Фев 12, 2023
За Перемогу! Радіо П’ятниця повертається в ефір

В цей складний час у нас у всіх одне бажання – Перемога! Тож, для підсилення бойового духу, «Радіо П’ятниця» повертається в FM-мовлення України з актуальним музичним форматом та програмним наповненням, щоб ще більше об’єднати українців на шляху до волі та свободи, додати оптимізму та переможного настрою.

Чому саме зараз ?

На початку будь-яких надзвичайних подій та ситуацій суспільство пильнує за новинами і цікавість до музики та якихось розваг падає. Але людська психіка така, що якщо воєнні події затягуються, то суспільство починає звикати й потребує не тільки інформації або контенту на актуальні теми. З часом з’являється потреба перемикатися на якісь звичні, прості людські емоції добра, народного гумору. Тому, настав час повернути в ефір улюблену народну радіостанцію «Радіо П’ятниця».

«Під час повномасштабної війни відчуття днів тижня стерлося… Тому, акцент на тому, що «У нас завжди п’ятниця!», тобто завжди є час на розваги, втратив сенс. Зараз головний сенс для кожного українця в наближенні Перемоги і найбільш доречний заклик на сьогодні «За Перемогу!» Це може звучати як мотивація і для військових, і для цивільних, і для волонтерів, і для митців. Цей заклик доречний і на полі бою, і за родинним столом. Радіо П’ятниця «За Перемогу!» – зазначає радіопродюсерка та програмна директорка «Радіо П’ятниці» Анна Свиридова

На які саме оновлення контенту слід чекати слухачам ?

Звісно, зараз «Радіо П’ятниця» не може повернутися до довоєнних налаштувань – звертає увагу продюсерка: по-перше: ми видалили з музичної бази ВСІ російськомовні пісні. Але головне, що залишилось – це пісні у форматі поп-естради. Завдяки цьому в ефірі лунатиме не менше 60% україномовних естрадних хітів, які знайомі усім поколінням українців. Все решта – це загальновідомі хіти закордонної естради 80х-90х. Не дивлячись на таке перезавантаження, ми намагалися зберегти головне – станція повинна залишитись народною, зрозумілою і дружньою. Ми повністю змінили оформлення радіостанції, яке підтримує актуальим гумором та мотивує до Перемоги.

«Радіо П’ятниця» і надалі залишиться вірною своїй основній місії – бути близькою та доступною до пересічного слухача» – акцентує Анна Свиридова. «Тому, ми повертаємось в ефір разом з незмінною ведучою програм на замовлення Вікторією Зубрейчук. Ця буде. Тепер програма називатиметься «ППО! Програма Привітань та Обіймів» і лунатиме кожного буднього дня з 15 до 17 години. Добре знайомими голосами наших ведучих ми будемо закривати ефірний простір з ранку до вечора. Незмінними залишаються новини від інформаційної служби, які виходять в ефір щогодини, актуальний прогноз погоди. Також ми працюємо над програмами, які відповідатимуть на найактуальніші та найважливіші питання безпеки та життєзабезпечення під час військового стану».

Дякуємо ЗСУ та усім захисникам і захисницям за те, що ми в цей складний час можемо займатися творчістю і примножувати культурний простір українським контентом.

За Перемогу ! Нашу свободу і волю разом з «Радіо П’ятниця».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *