• Пн. Июн 5th, 2023

Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв: “Українці — ті, ким хоче бути весь світ”

Автор:Admin

Июн 28, 2022
Зірковий екстрасенс Макс Гордєєв: “Українці — ті, ким хоче бути весь світ”

Днями відомий український екстрасенс Макс Гордєєв презентував широкому загалу сингл “НЕЗЛАМНІ”. Пісня набула популярності не лише через тему, що не може не бути близькою кожному українцю за кров’ю чи духом. Вона є потужною афірмацією, яка з кожним прослуховуванням підіймає енергетичні вібрації нашої країни та стверджує у вірі в неминучу перемогу.

Макс Гордєєв:

“Ми ті, ким хоче бути весь світ. Сьогодні заява, що ти українець, вже виділяє тебе серед багатьох. Ми доводимо свою Силу, Сміливість і Незламність кожного дня! Ми пам’ятаємо та бережемо нашу історію заради того, аби творити нову щасливу повість незалежної України”.

Музику до “НЕЗЛАМНІ” Гордєєв написав сам, авторкою слів стала відома українська сонграйтерка та поетка Діанна Гольде; вона на особистому досвіді відчула всі жахи окупації росіянами, перебуваючи впродовж їхньої кривавої ходи Київщиною в понівеченій Бучі.

Діанна Гольде:

“Війна — це найстрашніше реаліті, в якому ти береш участь, не даючи на це згоду. Ще й “режисер” з’їхав з глузду, тож ти не знаеш, що чекає на тебе в наступному епізоді… Одна думка про згадку всього пережитого спершу наводила на мене острах. Але слово — це також зброя, і дуже сильна, якщо ти вмієш її використовувати. 

З Максом я давно дружу, він мегаталановита людина, з надзвичайними здібностями. Коли відновився зв’язок, Макс написав, що в нього народилася музика і попросив подумати над текстом, якщо вона мені відгукується. Зловила себе на тому, що завіршувала доволі жорстко, бо кожна фраза лупить… Макс передав усе до мурашок, і це безцінно…”.

Найближчим часом Макс Гордєєв обіцяє презентувати свій дебютний кліп на новий потужний трек, також спрямований на приближення очікуваної української звитяги.

Mood-відео “НЕЗЛАМНІ”:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *