• Сб. Июн 3rd, 2023
Злата Огнєвіч виступила на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Злата Огнєвіч – співачка, яка вже майже 11 місяців допомагає Україні та українському народу на музичному фронті. Понад 100 благодійних концертів для збору фінансової допомоги, для підтримки військових та переселенців. Вчора співачка виступила в Українському домі в Давосі на закриті Всесвітнього економічного форуму. 

Цього року весь демократичний світ об’єднався навколо України, тому на Всесвітньому економічному форумі в Давосі Український дім став місцем зустрічі багатьох політиків, бізнесменів, дипломатів з усіх куточків світу.

«Мені випала честь стати єдиним представником зі світу української музики на закриті економічного форуму. Неймовірні спікери, які закликають світ допомогти Україні в цій несамовито жорстокій війні. Я хочу привернути увагу світової спільноти до України через музику. Для цього виступу я вибрала вишиванку, на якій узор «дерево життя», що є символічним. Нас незламати та не побороти. Ми будемо вільними в процвітаючій країні.» – поділилась Злата.

Під час форуму Український дім у Давосі став платформою для розгляду перспектив відбудови та інвестування у майбутнє мирної та суверенної України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *